HİDROPORT MÜHENDİSLİK

Soğutucular


OESSE

Hidroport Mühendislik endüstriyel ve mobil uygulamalarında OESSE fanlı soğutucuları sayesinde hidrolik sistemlerde ısınma ve sıcaklık artışıyla oluşan yağ kaçakları ve yağ özelliklerinin kaybedilmesi gibi olumsuzlukları minumuma indirerek sistemin en verimli şekilde çalışabilmesine olanak sağlamıştır. 

Oesse ile standart tip yağ soğutucuları dışında müşteri taleplerini karşılayacak özel tip soğutucular da sağlanabilmektedir. Oesse soğutucuların alüminyum alaşımlı radyatör hücreleri vakumlu kaynak teknolojisiyle birleştirilir, bu da çok çeşitli uygulamalarda ürün güvenilirliğini yüksek seviyede tutmaktadır.

AKG

Yılda 2,5 milyon radyatör ve soğutucu üreten Alman AKG markası soğutma sistemlerinde inovasyon lideri konumunda, müşteriye özel imalat felsefesini benimsemiş anlayışıyla hizmet vermekte ve İzmir’de yer alan üretim tesisi ile hızlı çözümler üretebilmektedir. Hidroport Mühendislik AKG ile müşteri taleplerine uygun soğutucu sistemlerini, istenilen adet, ihtiyaca uygun kalite ve en ekonomik fiyat ile çok kısa ve esnek sevk süreleri gibi avantajlarla sunmaktadır.